Neredeyse Reklamcılığın başladığı ilk günden itibaren bilinen ve reklamcılık sektöründe olsun yada olmasın  herkesin bildiği bir terim varsa o da kesinlikle Açık Hava Reklamcılığıdır.

İster ürün olsun, ister hizmet, her ne olursa olsun mutlaka ulaşılması gereken birileri var ve neredeyse insanların en güvendiği reklam mecralarından biride kesinlikle Açık Hava Reklamcığı, Sadece ürün satmak yada hizmet tanıtmak için değil Kurumsal Marka oluşturmak içinde önemli bir yer tutar.

Günümüzde insanlara ulaşmanın çok daha kolay ve maliyetsiz yöntemleri elbet var ancak hedef kitlenin neredeyse rekla veren markanın güvenini sorgulamadığı ender mecralardan biri de kesinlikle Açık Hava Reklamları zira günümüzde ilk öncelik insanların güvenini sağlamak.

Açık Hava Reklamcılığında sadece reklam vermek elbette yetmiyor burada ki asıl amaç yapılan reklamın vuruculuğu, farklılığı ve anlatılmak istenenin tek bakışta hedef kitlenin aklında yer etmesidir. Bunu da alanında etkin ve tecrübesi ile TERMOFOM olarak biz sağlıyoruz.

TERMOFOM makina parkurunda bulunan yüksek çözünürlüklü profesyonel Diijital baskı makinaları ile reklamlarınızda kullanılacak baskılarıda kendi Dijital Baskı Makinalarımızda üretiyoruz. 

Açık Hava Reklamcılığında verdiğimiz hizmetler;

 1. Üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalar ve totemler,
 2. ATM kabini reklam uygulamaları, 
 3. Billboard, Bigboard, Megaboard, 
 4. Bina giydirme uygulamaları, 
 5. Cam kaplama
 6. Çatı üstü reklam panoları,
 7. Çok yüzlü panolar, 
 8. Duvar reklamları, 
 9. Hareketli ve yanıp sönebilen reklamlar, 
 10. Işıklı panolar/tabelalar, 
 11. Kabinli reklam panoları, 
 12. Kiosk köpük reklamlar, 
 13. Kule reklamları, 
 14. LED ekranlı reklamlar, 
 15. Neon reklamlar, 
 16. Otobüs durağı reklamları,
 17. Poster panelleri, 
 18. Taşıt giydirme uygulamaları, 
 19. Vinil üzerine baskı/Germe reklamlar, 
 20. Yer grafikleri, 
 21. Yere monte reklam panoları, 
 22. Yönlendirme panoları ve levhaları

Gibi birçok alanda profesyonel kadromuzla ve profesyonel makinalarımız ile hizmet veriyoruz.

Termofom ekibi olarak 5 yılı aşkın tecrübe birikimimiz, başarıyla tamamladığımız yüzlerce projemizin verdiği güvenle, sizler için açık hava reklam ürünlerini en hesaplı ve en cazip koşullarda sağlama konusunda kararlıyız. Grafik tasarımdan, ölçülendirmeye, baskıdan montaja kadar olan tüm süreçleri profesyonel olarak yürütmekte ve sorunsuz teslim etmekteyiz.

Sadece size özel olarak hazırlayacağımız reklam stratejileri hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz. iş yapmamız önemli değil, kahve içmeye de bekleriz, kahvemizi yudumlarken sohbet edip ülkenin nabzını da tutabiliriz.

İddia ediyoruz, en iyi türk kahvesi bizde :)

Bizden Açık Hava Reklam ürünlerimiz hakkında TEKLİF İSTEYEBİLİR yada Bizi ziyaret edebilirsiniz