Hayır Bursa Yazılım olarak web tasarımı dışında işletmeniz için ihtiyacınız olan tüm yazılımları sizin için hazırlayabiliriz.

Özel ve benzersiz web siteleri belirli bir fiyat ile yapılması mümkün değildir bütçenizi belirlemeden önce projenizi ve isteklerinizi bize anlatırsanız size aşağı yukarı bir bütçe çıkartabiliriz

Küçük işletmeler için oluşturulmuş yönetim panelli tamamen sizin kontrolünüzde olan web yazılımımız elbette var isterseniz bunu sizin kullanımınıza sunabiliriz. Demo linkini bizden talep ediniz.

Bursa Yazılım olarak Google,Facebook,Instagram gibi global reklam ağı olan kuruluşlarla çalışıyoruz sizin için çalışma yapabiliriz

Web sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda mevcut yazılım üzerinde istediğiniz desteği verebiliriz

Teslimat süreleri iş yoğunluğumuz, istediğiniz modüller, projenizin ölçeğine göre değişiklik göstermektedir, net süreyi teklifiniz ardından size söylüyoruz

Bursa Yazılım olarak çalışma şeklimiz böyle bir şeye ihtimal vermemektedir. Çünkü başlangıçtan bitişe kadar sizinle etkileşimli çalışıyoruz yani proje bittiğinde tam olarak sizin istediğiniz ortaya çıkıyor.

Size özel hazırladığımız tüm projeler teslim tarihinden itibaren 1 yıl süreyle herhangi bir ücret ödemeden sınırsız destek veriyoruz.

Bursa Yazılım olarak yaptığımız tüm işleri sözleşme ile yapıyoruz. Bu sözleşme sizi maliyet, süre ve isteklerinizin karşılanması konusunda korumaktadır.

Müşterilerimize yaptığımız tüm masa üstü veya web yazılımları sürekli olarak haftalık, aylık ve yıllık olarak yedeklenmektedir. Projenizin bir kopyasını bizden her zaman temin edebilirsiniz.

Bursa Yazılım olarak sitemiz üzerinden web hosting satışı yapmamaktayız ancak müşterilerimizin sitelerini kendi sunucularımızda 1 yıl süreyle ücretsiz barıdırıyoruz. Yani ek olarak bir hosting ödemesi yapmıyorsunuz.